top of page

Poskytujeme právní konzultace do 15 minut zdarma, odměna za právní služby může být sjednána jedním z níže uvedených způsobů nebo jejich kombinací. 

Old-Fashioned Clock

Hodinová odměna

Pokud se domluvíme na hodinové sazbě, tak naše sazby se pohybují v rozmezí od 1.800,- Kč do 2.500,- Kč za hodinu právní služeb v závislosti na složitosti a hodnotě věci. Obvykle si před poskytnutím služeb vybíráme zálohu. 

Kids Drawing

Fixní odměna

 

Domluvíme-li se na odměně za vyřízení věci, platí domluvená částka bez ohledu na náš strávený čas s vyřízením věci. 

Woman Crossing Race Finish Line

Dle výsledku

Jedná se o odměnu v % v závislosti na našem (Vašem) úspěchu ve věci (přiznaná pohledávka, hodnota věci, vysouzená částka, hodnota zachráněných peněz). 

Heading 1

Calendar

Měsíční paušál

Praktikujeme rovněž spolupráci na bázi fixního měsíčního / čtvrtletního paušálu za zvýhodněných podmínek.

 

Jedná se o nabídku výhodnou zejména pro klienty, kteří mají pravidelnou agendu k řešení nebo se chtějí pojistit daleko lepší podmínky pro právní služby v případě vzniklé potřeby. 

Vault

Advokátní úschova

Provádíme rovněž advokátní úschovu peněz za finančních podmínek, které jsou výhodnější než v případě bank nebo notářů. Obvyklé sazby za realizaci úschovy a výplaty peněz činí: 

do 500.000,- Kč - 4.000,- Kč

do 2.000.000,- Kč - 6.000,- Kč

do 5.000.000,- Kč - 8.000,- Kč

nad 5.000.000,- Kč - dle domluvy

Analysing the Numbers

Školení

 

V rámci poskytování právních služeb rovněž provádíme školení na témata, kterým se věnujeme a která zajímají klienty, přičemž neopomíjíme ani témata související s vývojem nebo změnou právní úpravy.

V případě zájmu o školení se obracejte přímo na Volodymyra Schwarze. 

Informujeme Vás, že Česká advokátní komora byla dne 5.2.2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze smluv o poskytování právních služeb (na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.

bottom of page